FOLIE

Folia pozwala zabezpieczać towar przed uszkodzeniami, a także przed oddziaływaniem na niego czynników zewnętrznych.
Dzięki nim można bezpiecznie zapakować żywność, oddzielając ją od szkodliwych czynników środowiskowych. W ten sposób zachowa świeżość. Można również pakować w nie wszelkie inne towary – nawet te delikatne. Folia stworzy wokół nich ochronną otoczkę, która zapobiegnie potłuczeniu. W ten sposób można też zabezpieczać opakowania i przesyłki.

Wzory i rodzaje foli znajdą Państwo w  KATALOGU FOLIE (PDF).

Rękawy foliowe

wykonane z wysokiej jakości materiałów – HDPE, LDPE. Rękaw foliowy to produkt bardzo wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu zapewni idealną ochronę przetrzymywanym w środku produktom.
Nowoczesne sposoby pakowania, wykorzystujące rękawy foliowe, są jednymi z najchętniej stosowanych w wielu branżach (przemysł spożywczy, przetwórstwo, dystrybucja).

Rodzaje folii

Folia polietylenowa

czyli inaczej rodzaj folii z pianki PE. Ten rodzaj folii jest odporny na działanie kwasów, zasad, soli oraz na niską temperaturę. To folia giętka, przez którą nie przeniknie para wodna.

Folia stretch (zobacz więcej)

to rodzaj folii niezwykle często używany, jako że posiada wszechstronne zastosowanie. To rodzaj rozciągliwej folii polietylenowej, która prócz elastyczności cechuje się niezwykłą wytrzymałością, właściwościami termoizolacyjnymi i w dodatku jest przezroczysta. Właśnie dzięki temu znajduje duże zastosowanie w przemyśle, ponieważ pozwala na łatwą identyfikację paczek, a przy tym jest świetnym materiałem ochronnym dla opakowywanych nią produktów. Z racji na swoją wytrzymałość i rozciągliwość można nią owijać także ciężkie rzeczy.

Folia spożywcza

to rodzaj folii idealnie nadający się do przechowywania w niej produktów spożywczych. Folia nie przepuszcza zapachów i zapobiega wysychaniu opakowanej nią żywności. Z racji na rozmiary, jest to produkt przeznaczony raczej do celów przemysłowych.

Folia bąbelkowa (zobacz więcej)

to rodzaj folii szczególnie przydatny w przemyśle, z racji na jej niezwykłe właściwości izolacyjne. Dzięki zastosowaniu pęcherzyków powietrza folia jest w stanie ochronić nawet delikatny pakunek przed uszkodzeniami. Dodatkowo stanowi znakomite zabezpieczenie przed wilgocią i otarciami. Można w nią pakować towary, lub też wypełnić nią wolną przestrzeń w paczce, by towar się nie uszkodził.

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

WARUNKI WSPÓŁPRACY I REJESTRACJA

Rejestracja

 1. Proszę wypełnić KRÓTKI FORMULARZ REJESTRUJĄCY Państwa Firmę w naszej bazie danych.

Zamówienia

 1. Proszę złożyć zamówienie otwarte zgodnie z ofertą. Potwierdzimy realizację po zapłaceniu faktury proforma i skorzystacie Państwo z rabatu.
 2. Jeżeli chcą Państwo kupować na termin płatności prosimy przesłać dokumenty dla faktora i poczekać 14 dni na przyznanie limitu.
 3. W celu zapewnienia ciągłości dostaw, możecie Państwo złożyć jednorazowe zamówienie na ilości i rodzaje opakowań, które będziecie zamawiać w danym miesiącu. Zapewni to odpowiedni zapas który ułatwi szybką i terminową realizację zamówień.
 4. Wyprodukowanie deklarowanych ilości trwa 10 dni roboczych. Palety z opakowaniami zabezpieczone będą folią stretch.
 5. Zamówione towary możemy dla państwa przechowywać w naszym magazynie. Więcej informacji w zakładce MAGAZYNOWANIE.
 6. Minimum logistyczne przy odbiorze własnym i wysyłce, to 1 paleta danego rodzaju opakowania.

Oferta

 1. Po rejestracji wyświetlą się Państwu ceny naszych produktów. W celu sprawdzenia jakości  wykonywanych przez nas pudełek, możemy nieodpłatnie wysłać do Państwa wzory.
 2. Jeżeli chcą Państwo zamówić wyroby których nie ma w naszym cenniku prosimy o przesłanie zapytania ofertowego lub dostarczenie wzorów opakowań, a my zrobimy projekt i wycenę.
 3. Jeżeli nie wiecie Państwo jak opakować swoje produkty, możecie skorzystać z usługi projektowania opakowań i wykonania wzorów. Więcej informacji w zakładce PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ oraz PRODUKCJA WZORÓW.

Płatność

 1. Przedpłata.
 2. Termin 45 dni - w przypadku zgody klienta na faktoring bankowy bez regresu z ubezpieczeniem oraz pozytywną weryfikacją banku dla zgłoszonego limitu kredytowania

DOSTAWA

 1. Po zrealizowaniu Państwa zamówienia, wystawiamy FV i skontaktujemy się w celu awizacji odbioru własnym transportem lub umówimy termin dostawy. Cennik usług transportowych w zakładce TRANSPORT.
 2. Możecie też Państwo skorzystać z usługi magazynowania. Więcej informacji w zakładce MAGAZYNOWANIE.
ILOŚĆ PALETCENA NETTO
ZA SZTUKĘ [PLN]
11 i więcej70,00
6 - 1080,00
1 - 5100,00
MIX PUDEŁEK NA PALECIE200,00

* CENA PALETY 1200 x 800 - 15 ZŁOTYCH

RABATY

 1. Jeżeli skierujecie do nas firmę, która skorzysta z naszej oferty, dostaniecie Państwo 5 % prowizji od kwoty pierwszego zrealizowanego zamówienia przez polecaną Firmę, w formie rabatu rozliczonego przy kolejnym Państwa zamówieniu.
OBRÓT MIESIĘCZNY NETTO [TYS.]RABAT [%]
707
606
505
404
303
202

* RABAT BĘDZIE ROZLICZANY KWARTALNIE PO WERYFIKACJI TERMINOWOŚCI ZAPŁATY

 1. W CELU SPRAWDZENIA JAKOŚCI WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PUDEŁEK, MOŻEMY NIEODPŁATNIE WYSŁAĆ DO PAŃSTWA WZORY.
 2. ZA PRZEPAKOWANIE PALETY NA WYSOKOŚĆ 1 METRA DOPŁATA 50 ZŁ. ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ PIĘTROWANIA TYCH PALET W CELU OPŁATY TRANSPORTOWEJ ZA 1 PALETĘ (MIEJSCE PALETOWE).
 3. MOŻEMY DLA PAŃSTWA MIKSOWAĆ TOWAR NA PALETACH. DOPŁATA PRZY ODBIORZE WŁASNYM ZA MIKST 100 ZŁ.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages