TWORZYWA

Polipropylen kanalikowy

to niezwykle lekkie, elastyczne oraz bezwonne tworzywo konstrukcyjne. W przeciwieństwie do tektury, materiał ten odznacza się dużą odpornością na wilgoć i wytrzymałością mechaniczną. Płyty z tego typu polipropylenu występują w wielu kolorach.
Wykorzystujemy je przede wszystkim do produkcji przekładek, kratownic i opakowań wielokrotnego użytku.
Najważniejsze cechy PP kanalikowego:

 • niski ciężar,
 • dobra wytrzymałość mechaniczna,
 • odporny na wodę,
 • odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV,
 • możliwość stosowania w szerokim zakresie temperatur,
 • dobre parametry izolacyjne,
 • dobra sztywność,
 • możliwość nadruku, wyklejania foliami,
 • możliwość wielokrotnego wykorzystania.

Polipropylen lity

jest materiałem o najmniejszej gęstości spośród szerokiej gamy polimerów. W temperaturze pokojowej jest niemalże całkowicie odporny na działanie różnych substancji chemicznych takich jak: zasady, kwasy, sole, organiczne rozpuszczalniki. Jest także odporny na korozję.
Główne zastosowania:

 • ekskluzywne opakowania wykrawane,
 • materiały reklamowe,
 • etykiety,
 • artykuły szkolne i biurowe.

Charakterystyka:

 • przeznaczenie do druku sitowego, litografii ultrafioletowej, druku fleksograficznego,
 • możliwość występowania w roli,
 • nadaje się do zgrzewania i klejenia,
 • koronowany – możliwość druku offsetowego.

Produkujemy z polipropylenu m.in. przekładki i kratownice.

Poliwęglan

idealnie nadaje się do zastosowań wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie lekkiego, przezroczystego materiału o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Poliwęglan charakteryzuje się bardzo dobra termoizolacyjnością, niewielkim ciężarem (jest znacznie lżejszy od szkła), łatwością obróbki i montażu. Jest także odporny na działanie promieni UV i na warunki atmosferyczne.
Rodzaje płyt poliwęglanowych:

 • poliwęglan lity,
 • poliwęglan komorowy (kanalikowy),
 • panele wielokomorowe.

Produkujemy z poliwęglanu m.in. przekładki i kratownice.

Styropian

to lekki, bezpieczny i łatwy w obróbce materiał, który jest powszechnie wykorzystywany w wielu branżach. Kształtki ze styropianu doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia przesyłki w transporcie, chronią towar przed obtłuczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Przy ich pomocy można wypełnić wolne powierzchnie w kartonowym pudle.
Przekładki styropianowe, najczęściej swoje zastosowanie znajdują w opakowaniach, którymi zabezpieczane są różnego typu sprzęty elektroniczne. Odpowiednio ukształtowana przekładka ze styropianu pozwala wyłożyć wnętrze kartonowego opakowania w taki sposób, by nawet najdelikatniejszy sprzęt został zabezpieczony we właściwy sposób. Przekładki mogą być o różnych wymiarach i różnej grubości. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania produktów w sposób, który będzie w pełni zaspokajał nasze potrzeby związane z zapakowaniem danego sprzętu do kartonu. Styropian odznacza się wytrzymałością, która pozwala nam na bezpieczne zabezpieczenie sprzętu przed uszkodzeniami. Przekładki ze styropianu cechują się odpowiednią lekkością. Dzięki temu nie musimy martwić się tym, że ich umieszczenie wewnątrz opakowania będzie dodatkowo obciążało całą przesyłkę.

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

WARUNKI WSPÓŁPRACY I REJESTRACJA

Rejestracja

 1. Proszę wypełnić KRÓTKI FORMULARZ REJESTRUJĄCY Państwa Firmę w naszej bazie danych.

Zamówienia

 1. Proszę złożyć zamówienie otwarte zgodnie z ofertą. Potwierdzimy realizację po zapłaceniu faktury proforma i skorzystacie Państwo z rabatu.
 2. Jeżeli chcą Państwo kupować na termin płatności prosimy przesłać dokumenty dla faktora i poczekać 14 dni na przyznanie limitu.
 3. W celu zapewnienia ciągłości dostaw, możecie Państwo złożyć jednorazowe zamówienie na ilości i rodzaje opakowań, które będziecie zamawiać w danym miesiącu. Zapewni to odpowiedni zapas który ułatwi szybką i terminową realizację zamówień.
 4. Wyprodukowanie deklarowanych ilości trwa 10 dni roboczych. Palety z opakowaniami zabezpieczone będą folią stretch.
 5. Zamówione towary możemy dla państwa przechowywać w naszym magazynie. Więcej informacji w zakładce MAGAZYNOWANIE.
 6. Minimum logistyczne przy odbiorze własnym i wysyłce, to 1 paleta danego rodzaju opakowania.

Oferta

 1. Po rejestracji wyświetlą się Państwu ceny naszych produktów. W celu sprawdzenia jakości  wykonywanych przez nas pudełek, możemy nieodpłatnie wysłać do Państwa wzory.
 2. Jeżeli chcą Państwo zamówić wyroby których nie ma w naszym cenniku prosimy o przesłanie zapytania ofertowego lub dostarczenie wzorów opakowań, a my zrobimy projekt i wycenę.
 3. Jeżeli nie wiecie Państwo jak opakować swoje produkty, możecie skorzystać z usługi projektowania opakowań i wykonania wzorów. Więcej informacji w zakładce PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ oraz PRODUKCJA WZORÓW.

Płatność

 1. Przedpłata.
 2. Termin 45 dni - w przypadku zgody klienta na faktoring bankowy bez regresu z ubezpieczeniem oraz pozytywną weryfikacją banku dla zgłoszonego limitu kredytowania

DOSTAWA

 1. Po zrealizowaniu Państwa zamówienia, wystawiamy FV i skontaktujemy się w celu awizacji odbioru własnym transportem lub umówimy termin dostawy. Cennik usług transportowych w zakładce TRANSPORT.
 2. Możecie też Państwo skorzystać z usługi magazynowania. Więcej informacji w zakładce MAGAZYNOWANIE.
ILOŚĆ PALETCENA NETTO
ZA SZTUKĘ [PLN]
11 i więcej70,00
6 - 1080,00
1 - 5100,00
MIX PUDEŁEK NA PALECIE200,00

* CENA PALETY 1200 x 800 - 15 ZŁOTYCH

RABATY

 1. Jeżeli skierujecie do nas firmę, która skorzysta z naszej oferty, dostaniecie Państwo 5 % prowizji od kwoty pierwszego zrealizowanego zamówienia przez polecaną Firmę, w formie rabatu rozliczonego przy kolejnym Państwa zamówieniu.
OBRÓT MIESIĘCZNY NETTO [TYS.]RABAT [%]
707
606
505
404
303
202

* RABAT BĘDZIE ROZLICZANY KWARTALNIE PO WERYFIKACJI TERMINOWOŚCI ZAPŁATY

 1. W CELU SPRAWDZENIA JAKOŚCI WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PUDEŁEK, MOŻEMY NIEODPŁATNIE WYSŁAĆ DO PAŃSTWA WZORY.
 2. ZA PRZEPAKOWANIE PALETY NA WYSOKOŚĆ 1 METRA DOPŁATA 50 ZŁ. ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ PIĘTROWANIA TYCH PALET W CELU OPŁATY TRANSPORTOWEJ ZA 1 PALETĘ (MIEJSCE PALETOWE).
 3. MOŻEMY DLA PAŃSTWA MIKSOWAĆ TOWAR NA PALETACH. DOPŁATA PRZY ODBIORZE WŁASNYM ZA MIKST 100 ZŁ.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages