PUDEŁKA

RODZAJE PUDEŁEK KARTONOWYCH

Podział pudełek kartonowych na pomniejsze rodzaje ustaliła Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (Fédération Européenne des Fabricants de Carton Ondule, w skrócie FEFCO). W stworzonym przez nią katalogu opisanych jest dziewięć kategorii produktów – w każdej poza pierwszą i ostatnią znajdują się pudełka, do wytworzenia których zastosowano inną technologię. Każdy dostępny w sprzedaży model pudełka opisany jest przy pomocy czterech cyfr – dwie pierwsze z nich oznaczają kategorię, do której należy.

Wzory i rodzaje pudeł znajdą Państwo w KATALOGU FEFCO (PDF) - tektura falista i KATALOGU ECMA (PDF) - tektura lita.

Kategorie pudełek kartonowych:

 • 02 – są to pudełka klapowe, najprostsze pod względem konstrukcji. Zamyka się jej poprzez odpowiednie złożenie górnych i dolnych klap, lub sklejenie ich przy pomocy taśmy klejącej.
  fefco 201
 • 03 – to pudełka dwuczęściowe, zamykane za pomocą wieka stanowiącego oddzielny element. Wykorzystuje się je np. w charakterze opakowań na buty.
  fefco 300
 • 04 – czyli pudła składane, ich cechą charakterystyczną jest fakt, że do ich złożenia nie jest wymagane klejenie ani szycie.
  fefco 400
 • 05 – podobnie jak pudła dwuczęściowe pudła z tej kategorii składają się z dwóch osobnych części, które wsuwają się w siebie. Najlepszym przykładem pudełek tego rodzaju są pudełka na zapałki.
  fefco 500
 • 06 – do tej kategorii zaliczane są pudełka wytrzymałe, czyli takie, które dzięki swej konstrukcji są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Składa się je z kilku oddzielnych elementów, w tym części środkowej, stanowiącej boki, dno i wieko, oraz kilku oddzielnych elementów bocznych. Do ich kompletnego złożenia potrzebne jest klejenie lub szycie.
  fefco 600
 • 07 – to pudła jednoczęściowe, sklejane, gotowe do użycia po rozłożeniu, niektóre z modeli pudeł w tej kategorii posiadają przymocowane do korpusu wieko.
  fefco 700

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

WARUNKI WSPÓŁPRACY I REJESTRACJA

Rejestracja

 1. Proszę wypełnić KRÓTKI FORMULARZ REJESTRUJĄCY Państwa Firmę w naszej bazie danych.

Zamówienia

 1. Proszę złożyć zamówienie otwarte zgodnie z ofertą. Potwierdzimy realizację po zapłaceniu faktury proforma i skorzystacie Państwo z rabatu.
 2. Jeżeli chcą Państwo kupować na termin płatności prosimy przesłać dokumenty dla faktora i poczekać 14 dni na przyznanie limitu.
 3. W celu zapewnienia ciągłości dostaw, możecie Państwo złożyć jednorazowe zamówienie na ilości i rodzaje opakowań, które będziecie zamawiać w danym miesiącu. Zapewni to odpowiedni zapas który ułatwi szybką i terminową realizację zamówień.
 4. Wyprodukowanie deklarowanych ilości trwa 10 dni roboczych. Palety z opakowaniami zabezpieczone będą folią stretch.
 5. Zamówione towary możemy dla państwa przechowywać w naszym magazynie. Więcej informacji w zakładce MAGAZYNOWANIE.
 6. Minimum logistyczne przy odbiorze własnym i wysyłce, to 1 paleta danego rodzaju opakowania.

Oferta

 1. Po rejestracji wyświetlą się Państwu ceny naszych produktów. W celu sprawdzenia jakości  wykonywanych przez nas pudełek, możemy nieodpłatnie wysłać do Państwa wzory.
 2. Jeżeli chcą Państwo zamówić wyroby których nie ma w naszym cenniku prosimy o przesłanie zapytania ofertowego lub dostarczenie wzorów opakowań, a my zrobimy projekt i wycenę.
 3. Jeżeli nie wiecie Państwo jak opakować swoje produkty, możecie skorzystać z usługi projektowania opakowań i wykonania wzorów. Więcej informacji w zakładce PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ oraz PRODUKCJA WZORÓW.

Płatność

 1. Przedpłata.
 2. Termin 45 dni - w przypadku zgody klienta na faktoring bankowy bez regresu z ubezpieczeniem oraz pozytywną weryfikacją banku dla zgłoszonego limitu kredytowania

DOSTAWA

 1. Po zrealizowaniu Państwa zamówienia, wystawiamy FV i skontaktujemy się w celu awizacji odbioru własnym transportem lub umówimy termin dostawy. Cennik usług transportowych w zakładce TRANSPORT.
 2. Możecie też Państwo skorzystać z usługi magazynowania. Więcej informacji w zakładce MAGAZYNOWANIE.
ILOŚĆ PALET CENA NETTO
ZA SZTUKĘ [PLN]
11 i więcej 70,00
6 - 10 80,00
1 - 5 100,00
MIX PUDEŁEK NA PALECIE 200,00

* CENA PALETY 1200 x 800 - 15 ZŁOTYCH

RABATY

 1. Jeżeli skierujecie do nas firmę, która skorzysta z naszej oferty, dostaniecie Państwo 5 % prowizji od kwoty pierwszego zrealizowanego zamówienia przez polecaną Firmę, w formie rabatu rozliczonego przy kolejnym Państwa zamówieniu.
OBRÓT MIESIĘCZNY NETTO [TYS.] RABAT [%]
70 7
60 6
50 5
40 4
30 3
20 2

* RABAT BĘDZIE ROZLICZANY KWARTALNIE PO WERYFIKACJI TERMINOWOŚCI ZAPŁATY

 1. W CELU SPRAWDZENIA JAKOŚCI WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PUDEŁEK, MOŻEMY NIEODPŁATNIE WYSŁAĆ DO PAŃSTWA WZORY.
 2. ZA PRZEPAKOWANIE PALETY NA WYSOKOŚĆ 1 METRA DOPŁATA 50 ZŁ. ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ PIĘTROWANIA TYCH PALET W CELU OPŁATY TRANSPORTOWEJ ZA 1 PALETĘ (MIEJSCE PALETOWE).
 3. MOŻEMY DLA PAŃSTWA MIKSOWAĆ TOWAR NA PALETACH. DOPŁATA PRZY ODBIORZE WŁASNYM ZA MIKST 100 ZŁ.

Aby zobaczyć ceny oraz otrzymać rabat 5% na pierwsze zamówienie zarejestruj się na stronie i zapisz do naszego newslettera z ofertami.


PROMOCJA! 5% RABATU
za polecenie naszej firmy!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages